Montáž - KANCELÁŘ

Montáž – KANCELÁŘ

MONTÁŽ – KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Montáž kancelářský nábytek, skříně na šanony, komody, kancelářské stoly, kancelářské židle, věšáky, nástěnky a další.

Stěhujete firmu, nebo jenom měníte nábytek? Obraťte se na nás kompletní vybavení a nebo obměnu nábytku vám rádi realizujeme. Výběr nábytku je obrovský a každý typ potřebuje osobitý přístup k montáži. Kancelářský nábytek je více namáhán než nábytek v domácnosti, je potřeba aby byl smontován s velkou pečlivostí a pevně. Nábytek máte v krabicích nastěhovaný do kanceláře. Je čas si objednat službu „montáž kancelářský nábytek“.

Co dál?

Montáž kancelářského nábytku je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Od stolů a skříní čekáte, že budou v náročném kancelářském provozu fungovat bez chyby řadu let.  Potřebujete profesionální firmu na složení kancelářského nábytku!

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete fungovat za novým stolem. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové kanceláře. Pokud na místě montáže stojí staré stoly či skříně, netrapte se tím, my vše rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nového nábytku.

Co to bude stát? Nebude to drahé?

Přesnou a konečnou cenu najdete v našem ceníku ZDE. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

Zavolejte nám pro montáž postele a sedací soupravy na telefon 722 594 111 kdykoli mezi 8 a 20 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.

Zobrazuji všech 9 výsledků