montáž kancelářského nábytku

MONTÁŽ – KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Montáž kancelářský nábytek, skříně na šanony, komody, kancelářské stoly, kancelářské židle, věšáky, nástěnky a další.

Stěhujete firmu, nebo jenom měníte nábytek? Obraťte se na nás kompletní vybavení a nebo obměnu nábytku vám rádi realizujeme. Výběr nábytku je obrovský a každý typ potřebuje osobitý přístup k montáži. Kancelářský nábytek je více namáhán než nábytek v domácnosti, je potřeba aby byl smontován s velkou pečlivostí a pevně. Nábytek máte v krabicích nastěhovaný do kanceláře. Je čas si objednat službu “montáž kancelářský nábytek”.

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicích

Co dál?

Montáž kancelářského nábytku je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Od stolů a skříní čekáte, že budou v náročném kancelářském provozu fungovat bez chyby řadu let.  Potřebujete profesionální firmu na složení kancelářského nábytku!

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete fungovat za novým stolem. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové kanceláře. Pokud na místě montáže stojí staré stoly či skříně, netrapte se tím, my vše rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nového nábytku.

kancelářský nábytek

montáž kancelářského nábytku

Co to bude stát? Nebude to drahé?

Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722594111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

 

Zavolejte nám pro montáž postele a sedací soupravy na telefon 722594111 kdykoli mezi 8 a 18 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.