MONTÁŽ OBÝVACÍ STĚNY, TV STĚNY

Velká, střední i malá, široká, nebo úzká, stojící i visící na stěně. Prostě vaše nová obývací stěna.

 

Obývací stěna je kousek nábytku se kterým se budete doma setkávat nejčastěji, kde schováte věci denní potřeby které chcete mít po ruce a vystavíte na obdiv třeba své sbírky skla a porcelánu. Obývací stěna je nábytek který nejčastěji uvidí vaše návštěvy. Výběr typů je obrovský, stejně tak designového provedení, osvětlení a podobně. Po pečlivém výběru jste obývací stěnu objednali a teď máte doma spoustu velkých krabic.

 

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicích

 

Co dál?

Montáž obývací stěny je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Nábytek Vás stál nemalé peníze a přeci jen chcete aby vám sloužil dlouho a bez závad.  Je to spousta velkých krabic a toho kování je také asi desetinásobek než jste viděli když vám přivezli botník. K tomu si připočtěte ještě vybavení jako šuplíky, prosklené dveře, skleněné police, výklopné dveře… Je před vámi celý víkend skládání bez nejistého výsledku…

 

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete mít hotovo. Mezitím můžete v klidu relaxovat a plánovat kam dáte další kousky nového nábytku. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové stěny v obývacím pokoji. Pokud na místě montáže stojí dosud stará obývací stěna, netrapte se tím, my ji rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nové obývací stěny.

montáž TV stěny

montáž TV stěny

Co to bude stát? Nebude to drahé?

 

Orientační cenu najdete v našem ceníku ZDE. Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722 594 111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

 

Zavolejte nám na telefon 722 594 111 kdykoli mezi 8 a 20 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.