MONTÁŽ OBÝVACÍ STĚNY, TV STĚNY

Velká, střední i malá, široká, nebo úzká, stojící i visící na stěně. Prostě vaše nová obývací stěna.

 

Obývací stěna je kousek nábytku se kterým se budete doma setkávat nejčastěji, kde schováte věci denní potřeby které chcete mít po ruce a vystavíte na obdiv třeba své sbírky skla a porcelánu. Obývací stěna je nábytek který nejčastěji uvidí vaše návštěvy. Výběr typů je obrovský, stejně tak designového provedení, osvětlení a podobně. Po pečlivém výběru jste obývací stěnu objednali a teď máte doma spoustu velkých krabic.

 

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicích

 

Co dál?

Montáž obývací stěny je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Nábytek Vás stál nemalé peníze a přeci jen chcete aby vám sloužil dlouho a bez závad.  Je to spousta velkých krabic a toho kování je také asi desetinásobek než jste viděli když vám přivezli botník. K tomu si připočtěte ještě vybavení jako šuplíky, prosklené dveře, skleněné police, výklopné dveře… Je před vámi celý víkend skládání bez nejistého výsledku…

 

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete mít hotovo. Mezitím můžete v klidu relaxovat a plánovat kam dáte další kousky nového nábytku. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové stěny v obývacím pokoji. Pokud na místě montáže stojí dosud stará obývací stěna, netrapte se tím, my ji rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nové obývací stěny.

montáž TV stěny

montáž TV stěny

Co to bude stát? Nebude to drahé?

 

Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722594111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

 

Zavolejte nám na telefon 722594111 kdykoli mezi 8 a 18 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.