MONTÁŽ POSTELE, PALANDY, SEDACÍ SOUPRAVY

Montáž manželské postele, jednolůžka, rozkládací, s úložným prostorem, palandy, patrové postele, pohovky a sedací soupravy

 

Potřebujete se dobře vyspat, pohodlně se posadit k TV, nebo „uskladnit“ děti? Výběr lůžek, postelí, paland a je obrovský a každá verze potřebuje osobitý přístup k montáži. Je potřeba odhalit všechny ukryté otvory pro montáž dovedně skryté výrobcem pod čalouněním. Při chybném kroku a proříznutí jiných dírek již většinou není návratu.  Sedací souprava, nebo postel je objednána a máte doma obrovské bedny se sedačkou, nebo placaté dlouhé krabice s postelemi.

 

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicích

 

Co dál?

Montáž postele s úložnými prostory, nebo patrové postele s psacím stolem či skříní je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Postel či sedačka Vás stála nemalé peníze a přeci jen chcete aby vám sloužila dlouho a bez závad.  Je to spousta velkých krabic, sedačka čalouněná semišem, nebo jemnou kůží už chce profesionální přístup, žádné přehmaty. K tomu si připočtěte ještě úložné prostory, lamelové rošty a další příslušenství… Je před vámi celý víkend skládání bez nejistého výsledku…

 

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete relaxovat na vaší nové posteli či sedačce. Mezitím si dáte kávičku a můžete plánovat kam dáte další kousky nového nábytku. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové skříně. Pokud na místě montáže stojí dosud stará sedačka, nebo postel, netrapte se tím, my ji rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nové postele.

patrová dětská postel

patrová dětská postel

 

Co to bude stát? Nebude to drahé?

Orientační cenu najdete v našem ceníku ZDE. Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722 594 111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

 

Zavolejte nám pro montáž postele a sedací soupravy na telefon 722 594 111 kdykoli mezi 8 a 20 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.