MONTÁŽ POSTELE, PALANDY, SEDACÍ SOUPRAVY

Montáž manželské postele, jednolůžka, rozkládací, s úložným prostorem, palandy, patrové postele, pohovky a sedací soupravy

Potřebujete se dobře vyspat, pohodlně se posadit k TV, nebo “uskladnit” děti? Výběr lůžek, postelí, paland a je obrovský a každá verze potřebuje osobitý přístup k montáži. Je potřeba odhalit všechny ukryté otvory pro montáž dovedně skryté výrobcem pod čalouněním. Při chybném kroku a proříznutí jiných dírek již většinou není návratu.  Sedací souprava, nebo postel je objednána a máte doma obrovské bedny se sedačkou, nebo placaté dlouhé krabice s postelemi.

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicíchCo dál?

Montáž postele s úložnými prostory, nebo patrové postele s psacím stolem či skříní je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Postel či sedačka Vás stála nemalé peníze a přeci jen chcete aby vám sloužila dlouho a bez závad.  Je to spousta velkých krabic, sedačka čalouněná semišem, nebo jemnou kůží už chce profesionální přístup, žádné přehmaty. K tomu si připočtěte ještě úložné prostory, lamelové rošty a další příslušenství… Je před vámi celý víkend skládání bez nejistého výsledku…

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete relaxovat na vaší nové posteli či sedačce. Mezitím si dáte kávičku a můžete plánovat kam dáte další kousky nového nábytku. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové skříně. Pokud na místě montáže stojí dosud stará sedačka, nebo postel, netrapte se tím, my ji rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nové postele.

patrová dětská postel

patrová dětská postel

Co to bude stát? Nebude to drahé?

Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722594111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

Zavolejte nám pro montáž postele a sedací soupravy na telefon 722594111 kdykoli mezi 8 a 18 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.