Šatní skříň

MONTÁŽ SKŘÍNĚ

Na šaty i na šanony, s posuvnými i kyvnými dveřmi, skříně rohové, vysoké, nebo nízké. Prostě vaše nové skříně.

Pokud potřebujete schovat větší množství oblečení,  uskladnit sezónní oblečení a podobně, tak vaše volba padla zcela určitě na šatní skříň. Výběr typů je obrovský, stejně tak designového provedení a vybaveni skříní. Po pečlivém výběru jste skříň objednali a máte doma spoustu velkých krabic.

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicích

Co dál?

Montáž šatní skříně s posuvnými, nebo kyvnými dveřmi je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Skříň Vás stála nemalé peníze a přeci jen chcete aby vám sloužila dlouho a bez závad.  Je to spousta velkých krabic a toho kování je také asi desetinásobek než jste viděli když vám přivezli botník. K tomu si připočtěte ještě vnitřní vybavení jako šuplíky, výsuvné košíky, další police… Je před vámi celý víkend skládání bez nejistého výsledku… 

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete skládat oblečení do své nové skříně. Mezitím můžete v klidu relaxovat a plánovat kam dáte další kousky nového nábytku. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové skříně. Pokud na místě montáže stojí dosud stará skříň, netrapte se tím, my ji rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nové skříně.

montáž vybavení šatní skříně IKEA

montáž šatní skříně IKEA

Co to bude stát? Nebude to drahé?

Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722594111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

 

Zavolejte nám na telefon 722594111 kdykoli mezi 8 a 18 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.