Šatní skříň

MONTÁŽ SKŘÍNĚ

Na šaty i na šanony, s posuvnými i kyvnými dveřmi, skříně rohové, vysoké, nebo nízké. Prostě vaše nové skříně.

 

Pokud potřebujete schovat větší množství oblečení,  uskladnit sezónní oblečení a podobně, tak vaše volba padla zcela určitě na šatní skříň. Výběr typů je obrovský, stejně tak designového provedení a vybaveni skříní. Po pečlivém výběru jste skříň objednali a máte doma spoustu velkých krabic.

 

Nábytek v krabicích

Nábytek v krabicích

 

Co dál?

Montáž šatní skříně s posuvnými, nebo kyvnými dveřmi je náročná disciplína ve které se vyplatí jít na jistotu. Skříň Vás stála nemalé peníze a přeci jen chcete aby vám sloužila dlouho a bez závad.  Je to spousta velkých krabic a toho kování je také asi desetinásobek než jste viděli když vám přivezli botník. K tomu si připočtěte ještě vnitřní vybavení jako šuplíky, výsuvné košíky, další police… Je před vámi celý víkend skládání bez nejistého výsledku… 

 

Máme pro Vás rychlé a snadné řešení!

Volejte  722594111, ujme se Vás profesionál a během pár hodin můžete skládat oblečení do své nové skříně. Mezitím můžete v klidu relaxovat a plánovat kam dáte další kousky nového nábytku. Umíme číst a používat nepřehledné návody, máme roky zkušeností se skládáním nábytku a dokážeme odhalit veškeré nástrahy výrobce k dokončení úspěšné montáže vaší nové skříně. Pokud na místě montáže stojí dosud stará skříň, netrapte se tím, my ji rozmontujeme a dáme stranou. Uděláme si místo pro montáž nové skříně.

montáž vybavení šatní skříně IKEA

montáž šatní skříně IKEA

Co to bude stát? Nebude to drahé?

Orientační cenu najdete v našem ceníku ZDE. Přesnou cenu Vám rádi sdělíme telefonicky na telefonním čísle 722 594 111. Žádné ceny netajíme a dodatečně nenavyšujeme. Nepracujeme v hodinové sazbě – šetříme tím vaše peníze. Pracujeme rychle a efektivně, práci si nešetříme a uměle nenavyšujeme počet lidí na zakázce. Veškerý nábytek lze složit v 1 člověku.

 

Zavolejte nám na telefon 722 594 111 kdykoli mezi 8 a 20 hodinou, rádi odpovíme na vaše otázky. Můžete nám i napsat přes kontaktní formulář ZDE.